X Konferencja Wytwórców Energii Elektrycznej i Cieplnej

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz prelegentom biorącym udział w jubileuszowej X Konferencji Wytwórców Energii Elektrycznej i Cieplnej organizowanej przez Stowarzyszenie Techniczne w Skawinie. Dziękujemy za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo oraz atmosferę panującą podczas całego wydarzenia.

W dniach 25 – 27 września 2019 r., w Białce Tatrzańskiej, spotkaliśmy się już po raz dziesiąty w gronie przedstawicieli firm oraz ekspertów z branży energetycznej, aby uczestniczyć w prelekcjach oraz dyskusjach istotnych dla sektora energetycznego. Tematyka poruszana w trakcie konferencji obejmowała zarówno zagadnienia związane z energetyką zawodową, OZE, jaki i przedstawione zostały nowe wyzwania stojące przed systemem elektroenergetycznym jakim są m.in. klastry energii. Mamy nadzieję, że prezentowane tematy były dla Państwa interesujące.

Oprócz części teoretycznej konferencji, odbyliśmy również wycieczkę techniczną, w tym roku było to zwiedzanie infrastruktury technicznej kolejki linowo terenowej na Gubałówkę.

Cieszymy się, że tak wielu z Państwa jest z nami co roku a organizowane przez nas wydarzenie na stałe zagościło w Państwa kalendarzach. Jeszcze raz dziękujemy, że są Państwo z nami!

Jednocześnie już dziś zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej, jedenastej konferencji w 2020 roku – jak zawsze w ostatnim tygodniu września.

 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Technicznego w Skawinie,

Marek Sanok

Prezes Zarządu